Свято українського віночка

Останнім часом у школах зростає інтерес до національної культури. І в цьому плані все більше популярності набувають народні та народознавчі свята, в яких найвиразніше представлені характер і духовний світ українського народу, його звичаї і традиції. Одним із традиційних занять україночок було плетіння віночків.

23 листопада 2017 року наша школа полинула в барвисту казку, адже учні 3 класу організували чудове Свято українського віночка. Третьокласники разом із класним керівником Васильчук О.А. розповіли про те, що традиція виплітання віночка дійшла до нас із сивої давнини, що ще змалечку бабусі вчили дівчаток віночки плести, бо вірили, що вони захищають людину від хвороб, згубного ока, недоброго духу. А також школярі поділилися з глядачами секретами плетіння: які квіти і в якому віці слід вплітати у віночок. На закінчення заходу Олена Анатоліївна побажала присутнім: «Плетіть і ви собі на долю віночки. Хай вони у вас будуть лише щасливі, хай оберігають ваші душі, серця від зла, підлості, неправди».

23.11.2017 | Aдмін