Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот-2018»

15 лютого в СЗШ І-ІІІ ступенів №3 м. Гайсин було проведено Всеукраїнський конкурс "Патріот-2018”. Вчителі української мови та літератури залучили до участі в цій грі учнів 4-10 класів. Цей конкурс є дуже популярним в Україні. Кожного року понад 80 000 учнів з усіх областей України беруть участь у даному конкурсі.

Діти з радістю чекали цього дня, бо хотіли перевірити свої знання та вміння з української мови та літератури, історії. Учні відразу впоралися з тестовими завданнями та одержали справжнє задоволення від виконаної роботи. Тепер вихованці нашого закладу будуть з нетерпінням чекати результатів конкурсу. Ця гра з українознавства викликала у школярів інтерес до вивчення української мови, літератури та історії.

15.02.2018 | Aдмін