Виховний захід «Дивовижний світ професій»

Професія – гордість,

Професія – гідність,

Професія – щастя людського основа.

Їх безліч дарує життя,

І кожна – потрібна, сучасна, чудова!

Сьогодні учні 10 класу разом із класним керівником Ковальчук А.М. запросили усю шкільну родину на відкритий виховний захід, присвячений основному джерелу могутності країни, запоруці її безпеки і добробуту людей — праці. Ця проблема актуальна, тому що праця завжди була, є і буде основою життя. І від того, як людина працюватиме, буде залежати майбутнє не тільки сім'ї, а й держави. Наша Україна — молода держава, але ми знаємо, що український народ завжди славився самовідданою працею своїх людей: хліборобів, вчених, конструкторів, вчителів, лікарів і письменників. Отже, основним завданням і вчителів, і батьків є підготовка дітей до свідомого вибору майбутньої професії.

Десятикласники досить креативно представили нові професії 21 століття і розіграли ділову гру «Один день із життя компанії «BlankNote». Глядачі мали змогу ознайомитися із сучасними професіями, які з’явилися останнім часом на ринку праці. Присутні у залі захопливо слухали, як учні 10 класу розігрували генерального директора, іміджмейкера, мерчендайзера, логіста, арт-директора, криейтора, маркетолога. Саме такі нові професії надзвичайно цікаво були продемонстровані. Також десятикласники і не забули про професію вчителя, лікаря, програміста та хореографа. Для старшокласників була представлена пам’ятка «Алгоритм професійного самовизначення», де пропонуються поради щодо вибору майбутньої професії. Виховний захід закінчився піснею «Все буде добре». Учні та вчителі отримали море позитиву та вражень від проведеного дійства.

16.05.2018 | Aдмін