Свято дитинства

Радісно  і хвилююче пройшло свято прощання з початковою школою для учнів 4 класу. Вони пригадали шкільні стежини початкової ланки:  цікаві уроки, веселі перерви, захоплюючі свята, пізнавальні походи  та екскурсії. Зі словами вдячності звернулись до своєї першої вчительки – Хріновської Н.І.  та до батьків. Отримали настанови від них.

Маленьких випускників також привітала директор школи – Шеремета І.К. Слова вітання і вдячності линули від голови БК Ілюхіної А.М. яка від імені всіх батьків висловила подяку вчительці за роки, проведені з їхніми дітьми, за те все хороше, що було зроблено, за ту увагу і тепло, яке линуло протягом перших чотирьох років у школі. А підсумком свята був святковий вальс у виконанні всіх учнів класу.

25.05.2018 | Aдмін