Свято Останнього дзвоника

Усміхається весело травень,

Бо скінчилась навчальна пора,

І зібралась на дзвоник останній

Вся весела шкільна дітвора.

Свято останнього дзвоника у СЗШ І – ІІІ ст. №3 м. Гайсин зібрало багато учасників та  гостей. На святково прикрашеному шкільному подвір’ї – учні 1-11 класів, їх батьки та педагоги школи.

Серед почесних гостей – міський голова Гук А.І. Він привітав школярів із закінченням навчального року і побажав їм усім добре відпочити, набратися  сил  та здобути  нових успіхів у новому шкільному році а випускникам - впевнено рухатися вперед до нових вершин.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів  дирекція школи Шеремета І.К. та Порохнява В.Д. Вони підвели підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням  за відмінні успіхи у навчанні.

Святкового настрою додавали виступи першокласників, музичні вітання від найстарших учнів школи, а також святковий вальс у виконанні учнів 9 класу.

І ось хвилююча мить… Звучить мелодія останнього дзвоника, який  сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Чудових вам канікул, школярі!

25.05.2018 | Aдмін