Конкурс " Життя мого класу"

Сьогодні, незалежним журі було підведено результати  конкурсу стіннівок «Життя мого класу» серед учнів 1-11 класів школи.

Основною метою конкурсу є формування творчої уяви учнів, створення умов для інтелектуального і духовного розвитку та зміцнення класних колективів, формування сприятливої емоційної атмосфери та включення учнів у соціальну діяльность колективу.

На розгляд журі було представлено 48 паперових стіннівок та 2  презентації класів у електронному вигляді.

Журі відзначає творчий підхід, змістовність, художній рівень і багатство фантазії їх авторів. Переможцями конкурсу стали учні 1 та 10 класів ( класний керівник  Дефан Лілія Миколаївна, Копняк Світлана Володимирівна).

17.03.2014 | Aдмін