новина

Головна » новина   

  

 

Атестація

  27 березня 2014 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії.     В рамках методичної проблеми, над якою працює навчальний заклад «Впровадження інноваційних технологій та вдосконалення навчально-виховного процесу на основі розвитку самостійної та творчої активності педагогів та учнів» педагоги презентували свої педагогічні надбання за міжатестеційний період у вигляді портфоліо.

     Впровадження методу портфоліо допомогло атестаційній комісії цілеспрямовано здійснити моніторинг індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагогів, виявити найбільш цінний досвід для подальшого розповсюдження, а також ефективно управляти зростанням професійної майстерності, координувати зусилля адміністрації і самого педагога з підвищення результативності його праці.   

     Можливість створення портфоліо для педагога - це спосіб творчої реалізації себе самого, показати чого він навчився, чого досяг, що вміє робити, і до чого йому треба прагнути.  Адже вчитися ніколи не пізно.

     Всі матеріали методичних розробок, відритих уроків, звіти про проведення предметно-методичних та професійних тижнів, виховних годин та позаурочних заходів були розміщені на виставці «Педагогічна ідея – це крила, на яких злітає педагогічна творчість».

 

За наслідками атестації всього атестувалося  6 працівників .

Результати атестації.  

1. Підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію « спеціаліст вищої категорії» 1.

2. Підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію « спеціаліст першої категорії» –2.

3.Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»  –3.

 28.03.2014 | Aдмін

Вернутись назад