Зустріч з учасником бойових дій

Напередодні Дня захисника України у  школі було організовано зустріч учнів  9,11 класів з учасником бойових дій Голованем А.В.

З великим зацікавленням та занепокоєнням школярі слухали розповідь Андрія Васильовича. Учні задавали багато питань про умови «існування» в місцях бойових дій, про події на фронті, які запам'ятались на все життя, про ставлення родини до обрання такого нелегкого шляху, а головне про те, коли закінчиться війна? Андрій Васильович щиро ділився враженнями від пережитого, закликав  учнів виховувати патріотизм у серці ще зі шкільної парти та вірити у перемогу.

Учні, затамувавши подих, слухали відповіді на свої питання, яких виявилось немало. На завершення зустрічі хвилиною мовчання вшанували пам'ять Кравченка Сергія, випускника школи, який загинув у зоні АТО. Андрій Васильович розповів учням деякі цікаві факти про життя Сергія  та про його смерть. На знак вдячності та на згадку про теплу зустріч учні подарували  захиснику сувенір.

11.10.2018 | Aдмін