новина

Головна » новина   

  

 

Лінгвістичний квест “Подорож країною Мовознавства”

Ти, рідна мово, чиста, як роса,

Цілюща й невичерпна, як криниця.

Святиня наша, гордість і краса,

Ти — розуму народного скарбниця!Сьогодні, 9 листопада ми святкуємо  День української писемності й мови.

Кожна епоха дарує людству нові винаходи й відкриття. Але найбільшим винаходом людства було письмо. Писемні знаки дали людям можливість зберегти істинне знання. Адже саме завдяки написаному слову люди збагнули світ і своє місце в ньому.

До Дня української писемності  з учнями 5 класу був проведений лінгвістичний квест  «Подорож країною Мовознавства».

   Мета квесту: поглибити знання з орфографії, фразеології та орфоепії;  формувати комунікативну компетентність школярів; розвивати пізнавальний інтерес, сприяти розвиткові критичного мислення; підвищувати мотивацію  до самостійного навчання; формувати вміння працювати в команді, знаходити компроміс у    спілкуванні з товаришами; виховувати культуру спілкування, почуття патріотизму та плекати любов і повагу до рідної мови, прагнення вивчати її, досліджувати і збагачувати.

 Клас був поділений на дві команди: « Літературознавці» та «Мовознавці». Кожна команда чітко представила свій девіз та назву. Учасникам змагань   довелося  подолати нелегкі й насичені

маршрути,  які охоплювали завдання різної складності.

 Гра складалася з 7 маршрутів:

1-й маршрут «Чарівна скринька»;

2-й маршрут «Алфавітний калейдоскоп»;

3-й маршрут «Мовні цікавинки»;

4-й маршрут «Розсипанка»;

5-й маршрут «Латка на фразеологізм»

6-й маршрут «Ребуси»;

7-й маршрут  «Поетична хвилинка».

Під час проведення квесту    учні у захопливій і нетрадиційній формі  демонстрували  набуті знання з орфоепії, орфографії, фразеології, а також з культури мовлення.

Перемогу здобула команда « Мовознавці», які набрали 36 балів.   Учні 5 класу були задоволені своїми результатами та проведеним лінгвістичним змаганням.09.11.2018 | Aдмін

Вернутись назад