День української писемності та мови

9 листопада – День української писемності. Учителями української мови та літератури Польовою І.В., Ковальчук А.М. та Турчин А.М. було підготовлено ряд заходів.

Радіопередача, проведена вчителькою української мови та літератури Польовою І.В. закликала учнів шанувати і любити рідну мову. Радіопередача спонукала до роздумів про роль і значення мови в житті суспільства, закликала повернутись обличчям до рідної мови, передати її в чистоті дітям і внукам, не дати її загинути в черствості, кальках і суржиках, а розквітнути розкішною трояндою серед багатобарв’я усіх мов світу.

Учні та працівники школи написали радіодиктант «Крила України», де змогли перевірити свої знання з української мови, підвищити свою орфографічну та пунктуаційну грамотність.

На уроках мови та літератури звучали вірші українських поетів про красу і багатство рідної мови.

09.11.2018 | Aдмін