Всеукраїнський тиждень права у школі

10 грудня - Міжнародний День прав людини тому, що саме в цей день в далекому 1948 році було прийнято дуже важливий документ – Загальну Декларацію прав людини. Важливо, щоб кожна людина знала свої права, щоб ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством.

От і у нашій школі з 10 по 14 грудня традиційно пройшов тиждень права під керівництвом вчителя історії і правознавства Мороз І.В.

В рамках тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. У бібліотеці оформлена тематична книжкова виставка «Мої права – моє життя», серед учнів початкової школи проведені бесіди «Права дитини» та переглянуто відеофільм «Права дитини – буктрейлер»; серед учнів 5 – 11 кл. проведено гру «В гостях у Феміди», учні 9 класу взяли участь у міському турнірі юних правознавців. Також класні керівники 5-11 класів провели Всеукраїнський урок «Права людини».

Ніколи не буде зайвим повторити свої обов’язки і дотримуватися їх, знати свої права і користуватися ними, побачити деякі проблеми зі сторони та зробити для себе висновки. Незнання не звільняє від відповідальності, а знання навпаки перетворюються на силу, якою можна захистити себе від шкідливого та небезпечного, зміцнити свою силу волі, покращити поведінку.

14.12.2018 | Aдмін