День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Сьогодні в Україні дуже важливий день - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Воно відзначається щорічно 14 грудня. Чому саме ця дата?

В грудні місяці був добудований саркофаг над четвертим енергоблоком і офіційно про це повідомлено. Ми пам’ятаємо, що 26 квітня 1986 року в Радянському Союзі на Чорнобильській атомній електростанції, розташованої на території Української РСР сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа — Чорнобильська аварія. І на її ліквідацію були кинуті всі доступні сили. Завдяки самовідданості та мужності ліквідаторів аварія була локалізована. Але багато людей заплатили за це своїм життям. Ми пам’ятаємо їх імена.

Сьогодні в бібліотеці школи пройшла година спіклування. Вчителі Ковальчук А.М., Мороз І.В., Ковальська М.А., Затока О.А. та бібліотекар Музика Т.С. разом з учнями 6 та 8 класів згадували імена тих, хто в ті страшні для України дні, ризикуючи своїми життями, ліквідували наслідки жахливої аварії. Всі учні переглянули книгу памяті Гайсинчан-чорнобильців та фотоальбом «Ймення зорі – Чорнобиль». Хвилиною мовчання  вшанували пам'ять тих, кого вже немає з нами.

14.12.2018 | Aдмін