Чарівний зорепад

«Чарівний зорепад»

Знов найкращих збирає і поважно вітає,

За високі надбання, перемоги, визнання.

Сьогодні в СЗШ І – ІІІ ступенів №3 м. Гайсин відбувся підсумковий захід «Чарівний зорепад» на якому було вшановані школярі, які здобули перемоги в обласних, Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, творчих конкурсах та спортивних змаганнях.

На святі були присутні учні, їх батьки та вчителі. З вітальним словом до присутніх звернулися директор школи Шеремета І.К та заступник директора з навчально-виховної роботи Порохнява В.Д. які подякували педагогам та батькам за виховання дітей, а юним даруванням побажали нових злетів і перемог. Учні отримали дипломи, грамоти, та грошові премії. Також подяками за якісну підготовку учнів були нагороджені вчителі-наставники та батьки переможців.

Свято обдарованих дітей супроводжувалося концертом, який підготувала педагог-організатор Копняк С.В., під час якого вихованці закладу вкотре продемонстрували свої таланти.

18.04.2019 | Aдмін