Шкільний конкурс ЮІР

У рамках тижня безпеки дорожнього руху та  з метою  збереження життя і здоров'я дітей на дорогах, в школі  відбувся конкурс шкільних загонів юних інспекторів руху для учнів 1-9-х  класів.

Мета конкурсу: проведення профілактичної роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед учнів, вихованців закладу освіти, ознайомлення дітей та підлітків з нормами безпечної поведінки на вулицях і дорогах, опанування навиків роботи щодо пропаганди Правил дорожнього руху, популяризації професії інспектора дорожнього руху та подальшої активізації роботи Загонів юних інспекторів дорожнього руху.

Кожна команда протягом 10 хвилин мала емоційно, цікаво і творчо викласти основи безпечної поведінки на вулицях і дорогах. Творчі доробки команд були різножанровими і демонстрували вокальні, танцювальні та сценічні таланти юних помічників Державтоінспекції.

10.05.2019 | Aдмін