Заходи до Міжнародного дня сім'ї

Щорічно у другу неділю травня як в Україні, так і ще у багатьох країнах світу відзначають День матері, а 15 травня – Міжнародний день сім’ї. Це одні з найбільш зворушливих і теплих свят весни.

З метою формування в учнівської молоді ціннісного ставлення до сім’ї, родини, людей, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій, піклування про молодших і старших членів сім’ї, бажання допомагати старшим і хворим, формування у школярів уявлення про сім’ю як об’єднання рідних людей, у школі було проведено ряд заходів. Класними керівниками 1 - 4 класів було проведено цикл бесід «Сім’я – родина – рід – народ», 5 - 11 класів - години спілкування «Ціную працю батьків». Вчителі української мови та літератури Ковальчук А.М., Польова І.В., Турчин А.М. серед учнів  5 – 11 класів провели конкурс творів-мініатюр «Родина – мій дім, мій оберіг». Вчителем образотворчого мистецтва Данильчик Л.П. серед учнів 1 - 4 класів організовано вернісаж «Портрет моєї матусі». Педагогами організаторами Копняк С.В. та Затокою О.А проведено засідання круглого столу учнівського самоврядування 5-11 класів «Жіночий подвиг і жіноча мужність»

15.05.2019 | Aдмін