Випуск 2019

26 червня 2019 року СЗШ І – ІІІ ст. №3 м. Гайсин  прощалася зі своїми учнями - у школі відбулося випускне свято для учнів 11-го класу.

Педагоги, батьки, родичі, друзі прийшли підтримати та розділити радісну подію із випускниками. Дівчата- випускниці затьмарили своєю красою усіх присутніх гостей свята, а хлопці виглядали як справжні джентльмени. Спільно з класним керівником Ковальчук А.М. та педагогом організатором Копняк С.В. вони підготували чудове свято з гумористичними сценками зі свого шкільного життя та багато теплих та приємних слів для вчителів і батьків. Все було на нашому святі: директор школи Шеремета І.К. та заступник директора з навчально-виховної роботи Порохнява В.Д. вручили всім випускникам свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та привітали із закінченням школи. Вітальні слова лунали з уст першої вчительки Кондратюк Г.М. та класних керівників Семенюк Л.В. та Ковальчук А.М.  Вечір був оригінальний (фільм  Hollywood)) та гарно організований. Усі гості залишились із гарними святковими враженнями від побаченого дійства. Хочеться побажати нашим випускникам здійснення їх мрій і сподівань, легкого та успішного вступу до обраних навчальних закладів, а головне - з гордістю нести ім'я випускника СЗШ І – ІІІ ст.№3 м. Гайсин!

26.06.2019 | Aдмін