Готовність школи до 2019/2020 н.р.

Ось і закінчилися літні канікули. СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин гостинно відкриває свої двері і ласкаво запрошує своїх друзів та всіх бажаючих поринути у світ знань, цікавих відкриттів і цікавих зустрічей!

У нашій школі створені умови, комфортні для учнів, їхніх батьків та вчителів. Тут панує особлива тепла,  домашня атмосфера. Відзначимо, що навчальні кабінети школи – сучасні, світлі, теплі, затишні і одночасно просторі. Тут створені чудові умови для занять, є все необхідне, що може знадобитися на уроках, включаючи сучасне обладнання. В кожному навчальному кабінеті є технічні засоби навчання: телевізори, проектори, ноутбуки,  інтерактивні дошки.

Але не тільки техніка оточує наших учнів у школі - ми подбали, щоб створити для них комфортний психологічний фон. А значиму роль у його формуванні відіграє озеленення.  У всіх кабінетах і класах, коридорах школи є зелені кімнатні рослини.

22 серпня 2019 року відбувся моніторинг готовності нашої школи до нового 2019-2020 навчального року. Комісією під головуванням начальника управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА В.М. Шрамко та працівників відділу з питань реалізації державної політики в галузі освіти, районного методичного кабінету, районної профспілки працівників освіти, управління Держспоживслужби в Гайсинському районі, сектору управління ДСНС було оглянуто стан території, приміщень, ігрових та спортивних споруд, навчальних кабінетів, харчоблоків, нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення освітнього процесу навчального закладу.

Відповідно до рішення комісії школа до 2019/2020н.р. готова.

28.08.2019 | Aдмін