новина
На порозі юності
Від тепла долонь батьківських
Набирайтесь сили,
І тримайте курс у світ
Без нудьги, красиво!
Розцвітає хай у серці
Посмішка щаслива.
В світлу путь летіть, пташата,
Зграя гомінлива.
Останній дзвоник
Усміхається весело травень,
Бо скінчилась навчальна пора,
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора
Юні обдарування
Сьогодні у приміщенні районного Будинку культури відбулося традиційне свято « Успіх 2016». Під час проведення свята подяки отримали: Дудніченко Надія - переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та Дундук Марина - переможець змагань з легкоатлетичного кросу.
Олімпійський день бігу
Доброю традицією в м. Гайсин, як і в усьому світі, стало проведення Олімпійського дня бігу, метою якого є популяризація фізичної культури, спорту та пропаганда здорового способу життя. Учні СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин взяли активну участь у цьому заході.
Вистава "Ромео і Джульєтта"
2016 рік - це рік пам'яті видатного англійського драматурга і поета В.Шекспіра, тому у СЗШ І - ІІІст №3 м. Гайсин пройшла театральна вистава, присвячена творчості цього відомого класика. Члени театрального гуртка школи під керівництвом Семенюк Л.В. майстерно виконали уривок з п'єси "Ромео та Джульєтта". Учні грали ролі як справжні актори, а глядачі сприймали гру з великим задоволенням, аплодуючи юним виконавцям. Прекрасна гра акторів, декорації, костюми, вдало підібрана музика перенесла глядачів у епоху Середньовіччя.
Тиждень безпеки дорожнього руху
Надворі весна. Усі дітлахи, ніби висипались на вулицю, адже так вабить сонечко своїми теплими промінчиками, пташечки – співом, а зелена травичка милує око. Школярі настільки захоплюються іграми на свіжому повітрі, що іноді й не помічають, як опиняються на дорозі та потрапляють у небезпечні для життя ситуації.