новина
Фестиваль військово-патріотичної пісні
Сьогодні в школі відбувся конкурс-інсценування військово-патріотичної пісні «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», приурочений Дню Перемоги.
Історико-краєзнавча вікторина “Мій край – найкраще місце на землі”
На Вкраїні моїй є частинка землі,
Та , що Гайсином рідним зоветься.
Тут з Поділля джерел і дорослі,й малі
П’ють пісні , що струмують із серця.
Всесвітній день охорони праці
Щорічно 28 квітня Україна відзначає Всесвітній день охорони праці. Метою якого є проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, привернення уваги до вирішення питань охорони праці в установах і закладах освіти, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці.
День Цивільного захисту
28.04.2017 у СЗШ І - ІІІст. №3 м.Гайсин прйшов День Цивільного захисту.
Тиждень безпеки життєдіяльності
З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя, вироблення в дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС з 24.04 по 28.04.2017р. в школі проходив Тиждень з основ безпеки життєдіяльності.
Чорнобиль - це наш нестримний біль
Чорнобиль – чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.