новина
Екскурсія до м.Вінниці
8 жовтня учні 6,7,8 класів на чолі з класними керівниками Копняк С.В., Панасюк Н.М., Турчин А.М. побували на екскурсії в м. Вінниці. Школярі відвідали національний музей-садибу М.І. Пирогова, Вінницький аквапарк "Маяк" та 7D кінотеатр.
Про відрахування учнів
На виконання ст. 35 Закону України «Про освіту», ст.ст. 6, 18 Закону України «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, п.2.5., 2.7.«Примірного статуту загальноосвітнього навчального закладу», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 29.04.2002 № 284.
День образотворчого мистецтва
Продовжує роботу декада учителів естетичного циклу. Сьогодні учні школи разом з вчителями образотворчого мистецтва (Данильчик Л.П., Турчин А.М.) здійснили подорож у Країну Образотворчого мистецтва. Діти з цікавістю створювали малюнки своїми тендітними долоньками, за допомогою звичайних виделок та гуашевих фарб. Підсумком Дня художника стала стінгазета "Країна образотворчого мистецтва", яку створили учні після вікторини "Що я знаю про образотворче мистецтво?".
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
З 01 жовтня 2016 року розпочався Всеукраїнський місячник шкільних ![Картинки по запросу школьная библиотека картинки](https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ30JLLvfKSTpuPHZHUpgalj3YO1FYxJ3th0v9_PjFmQfE15rz6ew)
Конкурс імені Тараса Шевченка
VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів стартує 11.10.2016р. Творчі роботи передбачають теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Григорович Шевченко.
Цивільний захист
03.10 в СЗШ І - ІІІст. №3 м.Гайсин розпочався місячник цивільного захисту.