новина
День бібліотеки
Щорічно, 30 вересня , у Всеукраїнський день бібліотек, шкільний бібліотекар Музика Т.С. організовує свято в школі. Так і в цьому році була організована цікава виставка книг на актуальну тему сьогодення, виставка малюнків «Герої моїх улюблених книг» . Активно прийняли участь учні 2, 3, 4, 5, 9 класів. Проводились бесіди з учнями «Прочитав – розкажи», «Книга – джерело знань», бібліотечні уроки з учнями початкової ланки «Історія виникнення книг», «Книга – колодязь живильної води». Молодші школярі жваво відгадували загадки, доповнювали прислів’я, римували віршовані строфи. Сподіваємося, що гасло свята «Любіть книгу – джерело знань» стане дороговказом у житті кожного.
Єдиний день безпеки дорожнього руху
28 вересня у рамках місячника "Увага! Діти на дорозі!" пройшов Єдиний день безпеки дорожнього руху. З учнями всіх класів проведені виховні години з правил поводження на вулиці, в транспорті, при переході доріг, розроблені маршрути безпечного шляху до школи і додому. З учнями початкових класів проведені тематичні бесіди: «Ми – пішоходи», «В країні Дорожніх знаків», «Азбука Дорожнього руху» та конкурс малюнків «Безпека дорожнього руху».
Безпека дорожнього руху
Руху правила єдині,
Знати їх усі повинні.
Шануватимуть їх люди —
Скрізь тоді порядок буде!
День партизанської слави
Пам’ятайте, друзі, цих людей довіку,
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелим їх тернистий шлях
Щороку, 22 вересня, на території всієї України відзначають День партизанської слави. На зустріч зі старшим поколінням та на покладання квітів до пам’ятника прийшли і учні нашої школи.
Акція "Хвиля тепла"
Учні СЗШ І – ІІІст. №3 приєдналися до Всеукраїнської акції зі збору пластикових кришок на протези для воїнів АТО. На сьогодні учні та їх батьки, а також вчителі зібрали не малу кількість такого матеріалу, але на виготовлення одного протезу необхідно близько 80000 кришечок, тому акція триває і кожен має можливість зробити свій внесок і допомогти тим, хто потребує допомоги.
Всесвітній день миру
Хай буде мир на всій землі!
Хай дім новий будується,
Хай сад новий росте в селі,
Нова зростає вулиця.