новина
Участь у мітингу
Сьогодні учні та педагогічний колектив СЗШ І - ІІІст. №3 м.Гайсин відвідали мітинг біля пам'ятного знаку Небесної Сотні.
Виступ агітбригади "Молодь обирає здоров'я"
З метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі сьогодні відбувся виступ шкільної агітбригади "Молодь обирає здоров'я". Учасники якої агітували за дотримування правил здорового життя та активну життєву позицію. Здоров’я — це найвище благо, дароване людині природою. Втратити його легко, а повернути — надзвичайно складно, наголосили зі сцени учасники агітбригади.
Місячник педагогічної майстерності
"Через творчу майстерність педагога - до успіху учнів"
Саме під таким гаслом розпочався традиційний місячник педмайстерності у нашій школі. Він сприяє підвищенню професійної майстерності педагогів, обміну педагогічним досвідом, забезпечує індивідуальний підхід у формуванні і підвищенні рівня компетентності освітян, створює умови для реалізації творчого потенціалу як колективу в цілому, так і кожного його члена.
Фізико-математичний квест
В рамках декади природничо-математичного циклу вчителем математики Порохнявою В.Д. та вчителем фізики Шереметою І.К. серед учнів 7-8 класів було проведено фізико-математичний квест. Змагалися дві команди «Енштейни» і «Ньютони».
Інтелектуальна гра “Щасливий випадок”
Декада природничо- математичного циклу триває.
Герої не вмирають
У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.