новина
День інформатики
Відповідно до плану роботи декади початкових класів 11.12. пройшов День інформатики. Метою якого було стимулювати активну пізнавальну діяльність учнів; розвивати пам'ять, логічне мислення, творчі здібності та розуміння місця комп'ютерних та інформаційних технологій у сучасному житті; формувати навички самостійної діяльності та стійкого інтересу до предмета інформатики; виховувати інформаційну культуру учнів, взаємоповагу, почуття відповідальності та любов до інформатики.
Зима в гості завітала!
Декада початкових класів продовжує свою роботу. "Зима в гості завітала" - саме під такою назвою пройшов другий день декади.
Правовий турнір
У рамках проведення Всеукраїнського тижня права за участю Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 08 грудня 2017 року на базі районного Будинку школярів та молоді був проведений правовий турнір серед старшокласників закладів освіти міста.
Декада вчителів початкових класів
07 грудня розпочала свою роботу декада вчителів початкових класів, яка триватиме до 20 грудня.
Благодійна акція "Подарунок для солдата на передову"
Патріотизм живе у кожному з нас, потрібен тільки слушний час для того, щоб його проявити.
Привітання воїнів Гайсинського гарнізону з Днем збройних сил України
З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України із теплими, щирими вітаннями до військовослужбовців в/ч А 0707 та в/ч 4050 завітали учні СЗШ І – ІІІ ст. №3 м.Гайсин. У цей день діти привітали мужніх захисників Вітчизни, у віршах та піснях прославляли нашу неньку Україну, патріотизм та відвагу українського війська. Від щирого серця, із побажаннями миру діти вручили захисникам обереги. Командири частин, у свою чергу, подякували всім за вітання.