новина
Засідання ШМО вчителів початкових класів
02 січня відбулося розширене засідання шкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів.
Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
Новорічний ранок
28 грудня пройшло новорічне свято для учнів 3-4 класів. Діти мали можливість грати улюблені ролі, перевтілитися в казкових героїв, водити хороводи кругом ялинки, співати, танцювати і отримувати подарунки від Діда Мороза і Снігурки.
Школа святкує Новий рік
В нашій школі сьогодні пройшов новорічний ранок для учнів 1-2 класів та новорічне святкування для учнів 5-7 класів. Учні зустріли Діда Мороза та Снігуроньку, поводили новорічні хороводи, співали пісень та отримали подарунки. На свято завітали гості: Снігова Королева, Червона Шапочка, Герда.
Новорічні листівки для бійців АТО
Новорічних свят чекають усі з нетерпінням і напевно немає людини, яка б відмовилася від привітань та подарунків у ці святкові дні. Не є винятком і наші герої – воїни, які захищають рідну землю на сході нашої держави. У ці дні, як ніколи, їм напевно хочеться бути зі своїми рідними, посидіти за святковим столом та вони повинні стояти там, на варті, заради мирного неба над нашими з вами головами.
Проведення І етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.
З метою активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів у школі 26 грудня був проведений І етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом « Об’єднаймося ж, брати мої! » на тему «Духовні святині рідного краю» у таких номінаціях: “Література“, “Історія України і державотворення“. Переможцями шкільного етапу конкурсу стали такі учні: Новаківська Аліна (вчитель Польова І.В.) та Яценко Катерина (вчитель Ковальчук А.М.). Вихованцям бажаємо успіхів та перемоги в районному етапі конкурсу.