новина
"Вогонь - друг, вогонь - ворог"
Класним керівником 10 класу Турчин А.М. було проведено бесіду "Вогонь - друг, вогонь - ворог", у ході якої учні пригадали причини виникнення пожеж, правила поведінки під час пожежі. Десятикласники розповіли про правила надання долікарської медичної допомоги постраждалим від пожежі.
Тиждень БЖ
В рамках Тижня БЖ вчителем 1 класу Васильчук О.А. та вчителем 4 класу Кондратюк Г.М. було проведено бесіди "Азбука дорожнього руху", метою яких є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
Круглий стіл « Мова – серце нації»
В рамках декади суспільно-гуманітарного циклу та з нагоди святкування Дня української писемності та мови вчителем української мови Ковальчук А.М. був проведений з учнями 5 класу круглий стіл «Мова – серце нації».
Декада суспільно-гуманітарного циклу
Під час декади суспільно-гуманітарного циклу пройшов поетичний вечір "Поезія - це завжди неповторність", де учні 5 - 10 класів читали вірші улюблених поетів. Звучали твори про маму, Україну, мир, про красу рідної природи, мрії поетів про щасливе майбутнє держави.
Дидактична гра "Отруйні та їстівні гриби"
З метою закріплення знань учнів про отруйні та їстівні гриби, вміння розрізняти їх за характерними ознаками класним керівником 2 класу Хріновською Н.І. було проведено дидактичну гру "Отруйні та їстівні гриби"
Щоб дорога до школи була безпечною
Дотримуватись правил дорожнього руху повинен кожен свідомий громадянин. За останніми даними нацполіції, в Україні значно зросла кількість ДТП. Школярі є найбільш ризиковою категорією учасників дорожнього руху, особливо в темну пору доби. Звичайно, менші діти знаходяться під увагою батьків, натомість підлітки не завжди враховують всі фактори, які впливають на безпеку дорожнього руху.