новина
Тиждень знань з безпеки життєдіяльності та з охорони праці
З 21 - 25 листопада в СЗШ І - ІІІст. №3 проходив тиждень безпеки життєдіяльності та з охорони праці. В рамках тижня класними керівниками були проведені позапланові інструктажі з питань протипожежної безпеки, з безпечної поведінки на вулицях, водоймах, льоду; організована тренувальна евакуація учнів та працівників школи по сигналу "Небезпека!". Директором школи Шереметою І.К. здійснена перевірка знань вчителів школи та обслуговуючого персоналу з питань охорони праці.
Участь у мітингу
Сьогодні працівники СЗШ І - ІІІст. №3 м.Гайсин взяли участь у мітингу-реквіємі, з нагоди вшанування пам'яті жертв голодоморів 1932-33р.р.
Літературна карта Вінниччини
На світі багато письменників хороших
І щось особливе є в кожного з них,
А ви, земляки, нас найбільше тривожите,
Цілющою силою творів своїх.
Всеукраїнський конкурс "Гринвіч"
24 листопада в школі пройшов Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч" серед учнів 2-11 класів. Учні з цікавістю виконували завдання, проявляючи свої знання з граматики, країнознавства, звичаїв та традицій Великої Британії та США. Очікуємо на гарні результати.
День англійської мови
Сьогодні у школі пройшов день англійської мови. Учні 4-9 кл розгадували ребуси та кросворди на теми: «Одяг», «Спорт», «Будинок та меблі в ньому», «Засоби масової інформації» та кросворди на знання граматики. Активну участь у розгадуванні кросвордів взяли учні 5 - 6 класів. Учениця 9 класу Лізавенко Олена виготовила стінгазету про життєвий та творчий шлях Агати Крісті. Учні 10 класу виготовили стінгазету про відомих письменників Великобританії. Учениці 6 класу Новаківська Аліна та Воронова Валерія також взяли участь у виготовленні стінгазети. Усі учні отримають грамоти за активну участь у дні англійської мови.
Конкурс віршів
Відповідно до плану декади гуманітарного циклу 24.11 вчитель німецької мови провела конкурс віршів німецькою мовою "Die Zeit der Poesie" серед учнів 9 класу. Учні підготували ще авторскі переклади та ілюстрації до віршів. Перемогу здобули Копняк Богдан та Драчук Марина.
Також учні 7 класу влаштували аукціон, рекламу до товарів склавши німецькою мовою.