новина
Районна виставка декоративно-прикладного мистецтва
Сьогодні учні СЗШ І - ІІІст.№3 м. Гайсин взяли участь у районній виставці декоративно-прикладного мистецтва.
Творчий звіт вчителів, що атестуються 2015/2016н.р.
26 лютого в СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин відбулась традиційна педрада, під час якої вчителі, що атестуються, представляють свій педагогічний досвід перед колегами. Цього року свій творчий звіт представили вчителі початкових класів Хріновська Н.І., Дефан Л.М. та завідуюча шкільною бібліотекою Музика Т.С.
В своїх виступах вони презентували рівень своєї педагогічної майстерності за міжатестаційний період, висвітливши такі питання, як: анкетні дані, особисті нагороди, результати попередньої атестації та курсової перепідготовки, проблему, над розв’язанням якої працюють, педагогічне кредо, участь у роботі кафедр, участь у методичних та предметних декадах, відкриті уроки та виховні заходи, цікаві педагогічні знахідки, які розкривають творчість педагога.
Виховний захід "45 хв з мистецтвом"
Сьогодні учні 8 класу разом з класним керівником Семенюк Л.В. запросили всіх школярів до картинної галереї.
Виставка декоративно-прикладного мистецтва
Сьогодні в СЗШ І - ІІІст. №3 м. Гайсин відбулася виставка декоративно-прикладного мистецтва.
Математична вікторина
В рамках декади природничо-математичного циклу 19 лютого в СЗШ І - ІІІст. №3 м.Гайсин вчителем математики Шамрай О.П. була проведена вікторина "Математичний ерудит" серед учнів 6,10 класів.
Виховний захід "Слава Героям - Синам України"
Сьогодні учні 10 класу разом з класним керівником Ковальською М.А. провели захід, присвячений Героям Небесної Сотні. З теплотою і щирим сумом учасники дійства вшанували пам'ять героїв: невинно вбитих, спалених, безвісти пропалих, - тих, кого стали називати Небесною Сотнею. Учні 10 класу декламували вірші, присвячені героям Революції Гідності. Виступи супроводжувалися зворушливими відеоматеріалами, які повертали присутніх до трагічних зимових подій.