новина
Зимові посиденьки "У грудні що не день, то свято"
Учні 11, 8 та 6 класів разом з керівником гуртка "Українознавство" Коцерубою А. М. зустрілись на зимових посиденьках, метою яких було розширити знання про народні традиції, звичаї та обряди.
Екскурсія на фабрику Roshen
12 грудня для учнів СЗШ І - ІІІст. №3 була організована поїздка до м. Вінниці. Організувала екскурсію Копняк С.В. Школярі відвідали кондитерську фабрику "Roshen", Вінницький краєзнавчий музей, та музей ретротехніки.
Похід до міської бібліотеки
Учні 6 і 7 класу відвідали бібліотеку в БК, де взяли участь у бесіді "Протидія насиллю". Виступила Семенець А. В., яка розповіда про Конвенцію прав дитини.
Батьківський всеобуч
Сьогодні у СЗШ І – ІІІст. №3 відбувся батьківський всеобуч. В очікуванні зимових свят, учні разом з педагогічним колективом представили батьківській громаді виставу «Ніч перед Різдвом»
Зустріч з інспектором
Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства продовжується". Сьогодні в 6 класі відбулась зустріч з старшим інспектором Гайсинського РВ КВІ капітаном внутрішньої служби Печенюком Станіславом Петровичем. Він провів з школярами бесіду, в ході якої розповів про види насилля та види відповідальності за скоєння правопорушень та злочинів.
Подаруй дитині свято!
У СЗШ І - ІІІст. №3 пройшла благодійна акція "Подаруй дитині свято!", приурочена до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями. В ході акції школярі приносили сувеніри, іграшки, розмальовки, книжки, зошити, олівці, ручки. Учні впевнені, що ці скромні подарунки порадують діток, адже вони були зібрані від щирого серця.