новина
"Знаємо права, виконуємо обов'язки "
"Знаємо права, виконуємо обов'язки " - інтерактивна бесіда яку провела вчитель правознавства Мороз І.В. з учнями 9 класу. Метою бесіди було сформувати уявлення про права і свободи громадян України. Під час бесіди учні використовуючи сучасні гаджети та мережу інтернет, ознайомились із Конвенцією ООН про права дитини. Учнів самостійно дійшли висновку, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки.
2 грудня - Міжнародний день за відміну рабства
Ра́бство — насильницьке підпорядкування однієї людини іншою або однієї групи людей іншою групою людей. Упродовж історії рабство було часто легалізованим, тобто людина була рабом de jure і розглядалася рухомим майном. У сучасному розумінні термін «рабство» інколи використовується для позначення суміжних категорій насильницького або ненасильницького примушування людей для виконання певної роботи. Таке de facto рабство часто називають зм'ягшеним терміном примусова праця. ""Ми проти рабства і работоргівлі"- заявили учні 7 класу у своєму флешмобі присвяченого до Міжнародного дня за відміну рабства.
Снід - чума ХХІ століття
З метою поліпшення інформаційно-просвітницької роботи щодо профілактики ВІЛ-інфекції-СНІДу, попередження дискримінації ВІЛ-позитивних осіб, а також з метою виховання у школярів толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих і хворих на ВІЛ СНІД класним керівником 4 класу Кондратюк Г.М. було проведено профілактичну бесіду "Снід - чума ХХІ століття"
"Знати, щоб жити"
1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.
Тематичний тиждень "Пригоди крапельки"
У рамках проведення тематичного тижня "Пригоди крапельки" учні 1 класу знайомились із розподілом води на Землі, досліджували деякі властивості води, її значення для рослин, тварин, людини. Розпізнавали за малюнками види водойм рідного краю, виробляли навички економного використання води.