новина
Декада початкових класів
Красивий, щедрий рідний край
І мова наша солов’їна.
Люби, шануй, оберігай
Усе, що зветься Україна.
День рідної мови
Ти велична і проста.
Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!
«Творець невмирущої пісні»
«Творець невмирущої пісні» під таким гаслом сьогодні в школі було проведено захід присвячений 140-річниці від дня народження Миколи Дмитровича Леонтовича. Вчитель музичного мистецтва Копняк С.В. познайомила присутніх із життям Леонтовича та його творчістю, доповнюючи свою розповідь фотографіями та відео із виконанням різних творів композитора.
Андріївські вечорниці
Уже потроху вечоріє,
Дівки мов квітки майорять,
Сьогодні ж нічка особлива,
І вишиванки час вдягать.
Анумо всі на вечорниці,
Юнці кусатимуть калач.
І не соромтесь, білолиці,
Що Вам підморгує козак.
Сьогодні треба ворожити,
Традицій всяких аж за край,
І хлопцям голови крутити,
АНУ, МУЗИКО, ШВИДШЕ ГРАЙ!
Декада вчителів початкових класів
З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим є день Андрія. Сьогодні шкільна родина влаштувала ярмарок українських страв "Смакота". Було продумано оформлення столів від кожного класу: рукавички, серветки, пакетики, цінники тощо. За невелику плату діти ласували домашнім печивом, пиріжками, кексами та іншими солодощами, купували гостинці для своїх рідних. Піднесений настрій та позитивні емоції переповнювали присутніх.
Серед учнів початкової школи відбувся парад вишиванок а також козацький турнір присвячений Дню Андрія. Хлопці змагалися в спритності, силі, витривалості.
День ерудитів
Декада початкових класів триває. 12 грудня - День ерудитів. Цей день став випробувальним для учнів. Вони змогли проявити свою ерудицію, логіку, кмітливість. Між учнями у різних класах пройшли змагання, конкурси, вікторини, де потрібно було проявити свої знання.